Petr Bouda Adventures

Tylova 2071

436 01 Litvínov

Czech Republic


Kontakty

+420 775 554 535

Info@petrbouda.cz

mapa thajskoPerfektně fungující služby, kvalitní infrastruktura, nádherné moře a pláže, bujná tropická vegetace, buddhistické památky, skvělé jídlo, přátelští lidé a bezpečnost jsou pouze základní atributy této atraktivní země. Thajsko leží v srdci jihovýchodní Asie mezi Indickým oceánem a Jihočínským mořem na rozloze 1500 km x 700 km a má 65 mil. obyvatel. Turisté do této země přijíždějí opakovaně a dobrodružství najdou doslova na každém kroku.  bjevte kouzlo chrámů, panenských ostrovů, džungle či tajemství podmořského světa. Království, dříve zvané Siam, si udrželo po staletí nezávislost a každý návštěvník je zde vítán s otevřenou náručí. Objevte 2710 km pláží, stovky ostrovů, 60 národních parků a památky pod patronátem UNESCO.

thajsko 2V našem katalogu představujeme to nejlepší a nejzajímavější, co vám může tato magická země nabídnout. V průběhu sezóny se o vás bude starat celkem sedm našich česky, slovensky a anglicky mluvících delegátů po celém Thajsku, kteří tuto zemi mají rádi stejně tak jako my a představí vám to nejkrásnější z nejpůvabnějších koutů naší planety. V Bangkoku nabízíme na vyžádání VIP služby s individuální prohlídkou nejzajímavějších míst ve městě a s individuálním transferem z letiště. Pro ty cestovatele, kteří mají rádi spíše dovolenou sestavenou na míru, rádi nabídneme různé kombinace. Na začátku zájezdu doporučujeme program v kombinaci se 2 noci/3 dny v Bangkoku. Toto fascinující město vás zaujme nádhernými buddhistickými památkami i bouřlivým nočním životem a neopakovatelnou atmosférou. Pro ty, kteří již Bangkok viděli, je možné přejet či přeletět do cílové destinace ihned po přistání na mezinárodním letišti – záleží na volbě místa a možnosti návazných letů, které vám rádi zajistíme za bezkonkurenční ceny.

thajsko 3Kromě služeb uvedených v tomto katalogu připravíme např. svatby, svatební cesty, cyklistické výpravy, cesty Mekong World Heritage Tour po nejzajímavějších památkách Laosu, Vietnamu a Kambodže a výpravy na naleziště archeologických vykopávek více jak 5000 let starých. Dále uspokojíme milovníky agroturistiky, národních parků, zájemce o kurzy thajské kuchyně, zdravotních masáží, buddhistické meditace, thajského boxu, horolezectví, potápění a safari. Rádi pro vás také připravíme golf na některém ze 370 hřišťzařídíme pronájem jachty, motorových člunů, mořských kajaků či rybářské výpravy. Díky tradiční thajské pohostinnosti a perfektním službám patří Thajsko mezi země, kde je poměr mezi kvalitou a cenou bezkonkurenční. Kromě charterových letů na 14 nocí/16 dní nabízíme i programy na pravidelných linkách s renomovanými společnostmi na libovolnou dobu. Jak již naše jméno napovídá, v Thajsku se cítíme jako doma, a bude nám potěšením pro vás připravit dovolenou vašich snů. Rádi pro vás připravíme Bangkok v kombinaci se dvěma pobytovými destinacemi, viz tabulka str. 289.

thajsko 4Stále přibývá obchodníků, kteří spojují návštěvu Thajska s veletrhy. Rádi bychom vás pozvali na nejvýznamnější akce v Bangkoku, na kterých zajistíme účast a následný pobyt v Thajsku, popřípadě asistenci českého delegáta.

 

 

 

NEJVÝZNAMNĚJŠÍ VELETRHY V BANGKOKU

 • 05. 09. – 07. 09. 07 Asia Fruit Logistica 2007 – ovoce a zelenina
 • 12. 09. – 16. 09. 07 Bangkoku RHVAC 2007 – klimatizační systémy a zařízení
 • 12. 09. – 16. 09. 07 Bangkok Electric and Electronics 2007 – domácí spotřebiče, audio a video systémy
 • 18. 09. – 22. 09. 07 Bangkok Gems, Jewelery Fair – šperky
 • 16. 10. – 21. 10. 07 BIG + BIH 2007 – dárky, hračky
 • 07. 11. – 11. 11. 07 Thailand Helath and Beauty Show 2007 – zdraví, krása
 • 30. 11. – 10. 12. 07 Made in Thailand – hlavní produkty
 • 01. 02. – 03. 02. 08 Thailand International Education Exhibition – mezinárodní vzdelání
 • 10. 03. – 13. 03. 08 Gastech 2008 – veletrh techniky
 • 23. 04. – 27. 04. 08 TAPA 2008 – automobilové doplňky
 • 29. 04. – 04. 05. 08 Architect 2008 – architektura
 • 08. 08. – 10. 08. 08 ESARN 2008 – architektura

BANGKOK

bangkok-110miliónová kosmopolitní metropole, založená v roce 1782 jako hlavní město Siamu, upoutá každého. Toto město si oblíbíte, nebo vás zaskočí svojí hektickou atmosférou. Bangkok je rozlehlá městská aglomerace o rozloze 40 x 40 km a je znám tím, že život se zde nezastaví ani v noci. Rozhodně však stojí za to zde prožít první dvě noci. Moderní mrakodrapy, buddhistické chrámy, život na řece, plovoucí trhy, čínská čtvrť, metro i nadzemní dráha Sky Train vytvářejí kontrast mezi bohatou historií a moderní dynamickou současností. Nákupní centra jako Emporium na Sukhumvit Rd, Time Square či Robinson D.S. World Trade Center nabízejí originály i kopie všech světových značek, výrobky z teakového dřeva, stříbra, zlata a drahých kamenů, bavlny i thajského hedvábí. Noční život, plovoucí trhy, vodní kanály a desítky udržovaných parků, to vše prodchnuto atmosférou buddhistické víry, to jsou hlavní atributy bezesporu atraktivního a těžko zaměnitelného města. Pokud se rozhodnete, můžete hned po příletu do Bangkoku odcestovat do své cílové destinace.

bangkok-2Bangkok si vás získá svou energií a zaútočí na všechny vaše smysly. Už samotná jízda z letiště do hotelu je velkým zážitkem, život se zde odehrává především na ulicích. Na každém kroku jsou trhy s ovocem, orchidejemi a obchody, které vás mile překvapí příznivými cenami. Thajsko je přátelská země a název „země úsměvů“, jak se mu často přezdívá, je opravdu na místě. Celé město leží 1,5 m nad hladinou moře na husté síti vodních kanálů, klongů, které dodnes tvoří významnou dopravní tepnu. Ještě před sto lety byly kanály jedinou možností, jak se po městě pohybovat.

bangkok-3Existují stovky možností, jak poznat Bangkok. Doporučujeme vám se zbavit předsudků a alespoň na chvíli se poddat rytmu a atmosféře města, na které určitě nezapomenete. V Bangkoku se o vás budou starat naši stálí česky mluvící delegáti.