Petr Bouda Adventures

Tylova 2071

436 01 Litvínov

Czech Republic


Kontakty

+420 775 554 535

Info@petrbouda.cz

zpět na seznam
Heimelig, Lauterbrunnen

Heimelig, Lauterbrunnen

Lauterbrunnen (796 m) nesměl již v 19 století chybět na žádné švýcarském putování! Tak inspirovali vodopády ve Staubbach mezi jinými i Johanna Wolfganga Goethe k napsání básně "Gesang der Geister über den Wassern". Neobyčejné vodopády Trümmelbachfälle přitahují mnoho hostů z blízka i daleka – a ani Vy si nenechte ujít zážitek, nabízející se od dubna do prosince, deseti mohutných ledovcových vodopádů padajících do hloubky uprostřed skal. Kromě toho je Lauterbrunnen výchozím místem k překrásným výletním cílům jako jsou Jungfraujoch - Top of Europe a Schilthorn - Piz Gloria.

V létě lákají početné turistické cesty a stezky pro horská kola k „nejhezčím místečkům světa“ na úpatí hor Eiger, Mönch a Jungfrau. Lyžování, sáňkování, zimní turistika, běh na lyžích, chůze na sněžnicích,… jsou v zimě nejoblíbenějšími formami dopředného pohybu v oblasti Jungfrau Top Ski Region.

Městečko Lauterbrunnen s 930 stalými obyvateli nabízí 1030 lůžek v 9 hotelích, 53 apartmánů, 5 možností ubytování pro skupiny, 3 hostely a 2 kempy.

Poptat - Heimelig, Lauterbrunnen

Rustikální dům vybudovaný v roce 1923, ležící ca 500m od vlakového nádraží (Wengen, Männlichen, Kleine Scheidegg, First) a centra města s nákupními možnostmi a 200m od zastávky skibusu (Stechelberg – Schilthorn). V domě je vytápěná místnost pro uložení lyží a lyžařských bot. Ubytování ve dvou apartmánech pro 4 a 2 osoby se zařízenou kuchyňkou, koupelnou s vanou a sprchou, WC. Apartmány mají samostatné vchody, vytápění ústředním topením. Cena zahrnuje spotřebu el. energie, topení, ložní prádlo, místní taxu.

Cena za osobu a noc: 760,00Kč

dům obývák obývák2 kuchyně kuchyně2 kleine scheidegg maennlichen Maenlichen2