Petr Bouda Adventures

Tylova 2071

436 01 Litvínov

Czech Republic


Kontakty

+420 775 554 535

Info@petrbouda.cz

Ubytování ve Švýcarsku

Úvodní strana : Pojeďte s námi do Alp : Ubytování ve Švýcarsku

Doporučujeme:

Heimelig, Lauterbrunnen

Heimelig, Lauterbrunnen

Lauterbrunnen (796 m) nesměl již v 19 století chybět na žádné švýcarském putování! Tak inspirovali vodopády ve Staubbach mezi jinými i Johanna Wolfganga Goethe k napsání básně "Gesang der Geister über den Wassern". Neobyčejné vodopády Trümmelbachfälle přitahují mnoho hostů z blízka i daleka – a ani Vy si nenechte ujít zážitek, nabízející se od dubna do prosince, deseti mohutných ledovcových vodopádů padajících do hloubky uprostřed skal. Kromě toho je Lauterbrunnen výchozím místem k překrásným výletním cílům jako jsou Jungfraujoch - Top of Europe a Schilthorn - Piz Gloria.

V létě lákají početné turistické cesty a stezky pro horská kola k „nejhezčím místečkům světa“ na úpatí hor Eiger, Mönch a Jungfrau. Lyžování, sáňkování, zimní turistika, běh na lyžích, chůze na sněžnicích,… jsou v zimě nejoblíbenějšími formami dopředného pohybu v oblasti Jungfrau Top Ski Region.

Městečko Lauterbrunnen s 930 stalými obyvateli nabízí 1030 lůžek v 9 hotelích, 53 apartmánů, 5 možností ubytování pro skupiny, 3 hostely a 2 kempy.