Petr Bouda Adventures

Tylova 2071

436 01 Litvínov

Czech Republic


Kontakty

+420 775 554 535

Info@petrbouda.cz

zpět na seznam
Haus Marita, Enzenstall, Pitztal

Haus Marita, Enzenstall, Pitztal

2x apt. 2 - 6 osob

Dům Marita se nachází v srdci Pitztalu – Weiler Enzenstall, 15km od ledovce, 9km od střediska Hochzeiger, na klidném, slunném místě.

Poptat - Haus Marita, Enzenstall, Pitztal

V létě je dům, který má krásnou vyhlídku výchozím místem do nádherné turistické oblasti.

Mnoho turistických cest s četnými restauracemi vede maldé i staré podél kvetoucích horských luk do kouzelného horského světa. Nástup na trasu pro horká kola je možný přímo od domu.

Velmi výhodná poloha ke třem „top“ lyžařským oblastem Pitztaler Gletscher, Rifflsee a Hochzeiger dělá z lyžování mimořádný zážitek.

Zstávka bezplatného skibusu je přímo před domem.

Jestliže dostanete chuť na jídla domácí kuchyně uspokojí vás svými kulinářskými specialitami hostinec Wiese, ležící nedaleko domu, stejně jako malý obchod s potravinami.

Dům nabízí ubytování ve dvou apartmánech:

 

Apartmán A

Standardní obsazenost 5 osob, minimální 2 osoby, maximální 6 osob. Dvě ložnice s manželskými postelemi, 2 přistýlky, dětská postýlka na přání. Koupelna se sprchou, WC, kuchyň s elektrickým sporákem, kávovarem, troubou na pečení a obývacím prostorem. Kabelová a sat. televize, rádio, telefon. Ložní prádlo, ručníky a osušky jsou v ceně ubytování. Nově je v domě internetové Wi-Fi připojení.

Obytná plocha 100m2, hlavní budova, jižní orientace, balón.

 

Apartmán B

Standardní obsazenost 4 osoby, minimální 2 osoby, maximální 6 osob. Dvě ložnice, jedna s manželskou postelí, jedna s palandou a samostatným lůžkem. Koupelna se sprchou a WC, kuchyň s elektrickým sporákem, kávovarem, troubou na pečení, obývací prostor. Kabelová a sat. televize, rádio, telefon. Ložní prádlo, ručníky a osušky jsou v ceně ubytování. Wi-Fi internetové připojení.

Obytná plocha 60m2, nová přístavba, jižní orientace, balkón.

Cena za osobu a noc při obsazení:

2 – 3 osoby: 930,-Kč

4 – 6 osob: 730,-Kč

 

Cena zahrnuje ubytování za osobu na jednu noc, místní taxy, spotřebu veškerých energií, ručníky, osušky, ložní prádlo, závěrečný úklid.