Petr Bouda Adventures

Tylova 2071

436 01 Litvínov

Czech Republic


Kontakty

+420 775 554 535

Info@petrbouda.cz

Obchodní podmínky

Úvodní strana : Obchodní podmínky

Postup objednávání

Rezervace:

Nabízené zájezdy si můžete rezervovat přes naše webové stránky vyplněním rezervačního formuláře, nebo prostřednictvím eletronické pošty na adrese info@petrbouda.cz, adventures@petrbouda.cz. Rezervace je možná i telefonicky.

Ověření volných míst

Po vaší rezervaci ověříme, zda je v daném termínu a pro daný počet osob volné místo a budeme Vás telefonicky nebo e-mailem kontaktovat. V případě, že by byl Vámi vybraný zájezd už obsazen, dovolíme si Vám nabídnout náhradní zájezd s obdobnými parametry. Zejména v případě Last Minute zájezdů doporučujeme vybrat více míst najednou a uvést k nim prioritu, podle které se budeme řídit při rezervaci. Snažíme se sice naši databázi udržovat aktuální, ale nemůžeme zaručit, že všechny uvedené zájezdy jsou v době vaší rezervace ještě volné.

Cestovní smlouva

Je-li zvolený zájezd volný, je třeba uzavřít cestovní smlouvu, která je závazným potvrzením rezervace. Formuláře smlouvy Vám zašleme poštou, pro urychlení je také možné jejich zaslání e-mailem nebo faxem. Smlouva obsahuje identifikační údaje zákazníka - jména, příjmení a data narození všech osob, adresu objednavatele a kontakt, nejlépe telefon a dále obsahuje detaily o vybraném zájezdu - místo, termín, způsob dopravy, případně trasa, název ubytovacího zařízení, způsob stravování a informace o pojištění. Dále jsou ve smlouvě uvedeny údaje o způsobu platby a předání pokynů k zájezdu. Smlouva musí být podepsaná zákazníkem. Součástí smlouvy jsou také Všeobecné smluvní podmínky příslušné cestovní kanceláře. Ty upravují podmínky smluvního vztahu a jsou důležité zejména v případě stornování zájezdu, nebo reklamačního řízení.

Platba

Po sepsání cestovní smlouvy a jejím potvrzení ze strany pořádající cestovní kanceláře je samozřejmě nutné zájezd zaplatit. U zájezdů rezervovaných v dostatečném předstihu se platí při podpisu cestovní smlouvy záloha a pak v určitém předstihu před odjezdem (zpravidla 30 dní) doplatek, u last minute je nutné uhradit celou částku najednou. Způsob úhrady se u jednotlivých CK liší a budeme Vás o něm informovat.

Cestovní pokyny a doklady na cestu

Po zaplacení obdržíte cestovní pokyny s upřesněním času odjezdu, nástupního místa, informace o Vámi vybraném místě a další nutné doklady. V případě letecké dopravy obdržíte letenky a další potřebné doklady většinou přímo na letišti, u stánku příslušné cestovní kanceláře.

Fakultativní výlety

U většiny pobytových zájezdů je možné přikoupit fakultativní výlety do zajímavých míst v okolí. Nabídka těchto výletů je uvedena v katalogu, nebo na webových stránkách příslušné cestovní kanceláře, seznámit se s ní můžete i přímo v místě pobytu. Výlety je možné koupit přímo na místě u delegáta, který Vám také sdělí jejich cenu a termíny.