Petr Bouda Adventures

Tylova 2071

436 01 Litvínov

Czech Republic


Kontakty

+420 775 554 535

Info@petrbouda.cz

zpět na seznam

Avionika

Název: Avionika
Typ ubytování­: penzion
Země: Česká republika
Obec: Kovářská
Region: Krušné hory
Popis chaty: Kovářská je horská obec s

Poptat - Avionika

Název: Avionika
Typ ubytování­: penzion
Země: Česká republika
Obec: Kovářská
Region: Krušné hory
Popis chaty: Kovářská je horská obec stranou od civilizace uprostřed lesů a nedaleko nejvyšších vrcholů Krušných hor. Léto je zde zajímavé především pro milovníky horské turistiky a cykloturisty, zima nabízí vyžití pro lyžaře všech úrovní na místních svazích i ve vyhlášených lyžařských střediscích Boží Dar a Oberwiesenthal. Penzion nabízí ubytování v nově vybavených dvou až čtyřlůžkových pokojích s možností přistýlky či dětské postýlky. Součástí každého pokoje je vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem, které nabízí maximální pohodlí. Na pokojích jsou TV s digitálním příjmem. Bezdrátový internet na pokojích zdarma.
Stravování­: v ceně ubytování není zahrnuta strava, na místě je možno dokoupit snídani či polopenzi; k dispozici je restaurace a v létě i zahradní restaurace snídaně: 70 Kč / osoba, 40 Kč / dítě 3-11 vč. polopenze: 150 Kč / osoba, 90 Kč / dítě 3-11 vč.
Koupání­: Vejprty - Hotel Nástup - menší krytý bazén (8 km), Klášterec - venkovní aquapark (20 km), Marienberg - Aqua Park (20 km - Německo)
Lyľování­: středisko Klínovec (6 km), Kovářská (6 km), Oberwiesenthal (středisko a bobová dráha)(6 km), Měděnec (8 km), Loučná (8 km), Boží Dar (9 km)
Nadmořská výąka: 900
Příjezdové podmínky: v zimním období doporučeny sněhové řetězy
Telefoní signál: bez problémů
Rekreační­ poplatek: 9 Kč
Parkovací­ poplatek: 0 Kč
Kauce: 0 Kč
Energie: Veškeré energie jsou zahrnuty v ceně pobytu.
Zpusob vytápění­: zajištěno centrálně
Informace: koupelna se sprchou (0), restaurace v objektu
Fotografie: