Petr Bouda Adventures

Tylova 2071

436 01 Litvínov

Czech Republic


Kontakty

+420 775 554 535

Info@petrbouda.cz

zpět na seznam

CZ5256

Název: CZ5256
Typ ubytování­: chalupa
Země: Česká republika
Obec: Abertamy
Region: Krušné hory
Popis chaty: Abertamy je obec v horském

Poptat - CZ5256

Název: CZ5256
Typ ubytování­: chalupa
Země: Česká republika
Obec: Abertamy
Region: Krušné hory
Popis chaty: Abertamy je obec v horském pásmu Krušných hor poblíž jejich nejvyšší hory Klínovce (1244 m.n.m.). Ideální sněhové podmínky v zimním období zde vedly k vybudování kvalitních lyžařských středisek, množství menších lyžařských vleků a upravovaných běžeckých tras. Velkou turistickou atraktcí je též blízkost známých lázeňských měst Jáchymov a Karlovy Vary. Chalupa se nachází na okraji obce, příjezd je po zpevněné místní komunikaci. Hlavní vchod z ulice vede do chodby (zrcadlo), odkud jsou přístupné místnosti v přízemí a odkud vedou i dřevěné strmější schody do patra. Na levé straně chodby jsou dveře do 'Amadeova' pokoje (lůžka, noční stolky, lampičky, skříň, pianino). Na stejné straně na konci chodby najdeme sociální zařízení, čelně pak vchod do hospodářské místnosti, kterou lze projít na zahradu. Na pravé straně se vchází do společenské místnosti (krb, pohovka, křesla, konferenční stolek, BTV. Průchodem lze pokračovat do kuchyně (linka, lednice, stůl, lavice, židle). Z ní je možné vyjít samostatným východem zpět do chodby. V přízemí: WC v rámci koupelny - vana se sprchou, umyvadlo, zrcadlo, boiler, kotel. V patře je umístěno z chodby přístupné sociální zařízení (WC v rámci koupelny - sprchový kout, umyvadlo, zrcadlo), ložnice A (lůžka, rohová pohovka, prádelník, noční stolek, lampička), ložnice B (lůžka, skříň, peřináč, lampička, skříňka, BTV) průchozí do ložnice C (lůžka, pohovka, noční stolek, lampička, skříň) a ložnice D (lůžka, prádelník, lampička), která je průchozí do ložnice E (lůžka, skříň, noční stolek). Vedle objektu je malá zatravněná zahrádka s možností posezení (plastový nábytek) a případného rozdělání ohně nebo grilování. Pro děti je možné zapujčit dětský nafukovací bazén. Majitel má v podkroví byt, kde trvale bydlí (chodby a schodiště jsou společné i pro klienty).
Stravování­: vlastní vybavená kuchyně - linka, dřez, plynový sporák, kávovar, rychlovarná konvice, lednice
Koupání­: krytý bazén Boží Dar (8 km), hotel Nástup - krytý bazén (10 km), krytý bazén Potůčky (12 km)
Lyľování­: vlek v místě pro méně náročné (300 m), velká střediska Pernink (3 km), SKI areál Klínovec (11 km), Boží Dar (8 km), ideální běžecké tratě 168 km a biatlonový areál, Nové Město u Jáchymova
Nadmořská výąka: 960
Příjezdové podmínky: v zimním období doporučené sněhové řetězy
Telefoní signál: bez problémů
Rekreační­ poplatek: 5 Kč
Parkovací­ poplatek: 0 Kč
Kauce: 2500 Kč
Energie: Veškeré energie jsou zahrnuty v ceně pobytu.
Zpusob vytápění­: plynové centrální alternativně el. centrální topení, krb
Sport: v místě tenisové kurty
Informace: úschovna kol/lyží, koupání - 8km, lyžování - 3km
Fotografie:

Ubytování:

Celý objekt / bez stravy
pokoj (1x 2 l.), ložnice A (1x 2 l., 1x 1 l.), ložnice B (1x 2 l.), ložnice C (1x 2 l., 1x 1 l.), ložnice D (1x 2 l.), ložnice E (2x 2 l.)

Ceny:

DatumTyp sluľbyLůľkaNociCena

Legenda: Lůľka: počet lůľek + počet přistýlek (min. lůľek)
Noci: minimální počet nocí
Cena - cena za den