Petr Bouda Adventures

Tylova 2071

436 01 Litvínov

Czech Republic


Kontakty

+420 775 554 535

Info@petrbouda.cz

zpět na seznam

CZ5173

Název: CZ5173
Typ ubytování­: penzion
Země: Česká republika
Obec: Jáchymov
Region: Krušné hory
Popis chaty: Lázeňské městečko Jáchymov

Poptat - CZ5173

Název: CZ5173
Typ ubytování­: penzion
Země: Česká republika
Obec: Jáchymov
Region: Krušné hory
Popis chaty: Lázeňské městečko Jáchymov leží uprostřed drsné přírody Krušných hor. Jeho poloha může být zajímavá jak v letním období, kdy je možné podnikat výlety buď do přírody, absolvovat horské túry pěšky nebo na kole. Další možnosti km výletům najdeme v řadě památek v okolí. Zanedbatelná není ani možnost využití služeb lázeňských domů v místě nebo nedalekých Karlových Varech. Zimní pobyty ocení především lyžaři, kteří mohou využít nabídky četných lyžařských středisek včetně kvalitního lyžování na Božím Daru. Penzion se nachází v klidné části městečka na okraji lesoparku. Nabízí jednoduché ubytování ve třech pokojích (možno pronajmout i celý objekt) - dvoulůžkovém, čtyřlůžkovém a šestilůžkovém, které jsou v patře objektu. Lůžka jsou většinou formou patrových postelí (palandy), na vyžádání předem je ve dvoulůžkovém pokoji možnost doplnění o přistýlku (pevné lůžko). Pokoje jsou standardně vybaveny skříněmi, křesílky, stolkem. V přízemí vpravo od hlavního vchodu je z chodby přístupná společenská místnost sloužící současně jako jídelna (stoly, židle, krb, BTV, křesla). Za zástěnou je k dispozici společná kuchyně (linka, lednice, stůl, lavice). Sociální zařízení v přízemí je tvořeno dvěma samostatnými sprchovými kouty (společné) a třemi samostatnými WC (pro každý pokoj vlastním klíč). V zimním období nutno kontaktovat majitele nejpozději 24 hodin před nástupem pro zajištění temperování objektu (akumulační kamna na noční proud).
Stravování­: společná kuchyně - linka, dřez, lednice, el. sporák, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba
Koupání­: Jáchymov bazén, sauna (1 km), Ostrov (6 km, bazén, sauna), Aquapark Klášterec nad Ohří (15 km), krytý bazén a lázně Karlovy Vary (20 km), obec Potůčky - bazén, whirlpool (25 km)
Lyľování­: vleky Jáchymov (500 m), středisko Boží Dar (8 km), vleky Mariánská (8 km), střediska Neklid a Klínovec(8 - 15 km)
Nadmořská výąka: 700
Příjezdové podmínky: v zimním období pro příjezd k lyžařským střediskům nutné sněhové řetězy
Telefoní signál: Vodafone pouze mimo objekt, ostatní dobrý signál
Rekreační­ poplatek: 0 Kč
Parkovací­ poplatek: 0 Kč
Kauce: 1000 Kč/pokoj
Energie: Veškeré energie jsou zahrnuty v ceně pobytu.
Zpusob vytápění­: el. akumulační kamna
Sport: v místě golf, Jáchymov - tenis, Karlovy Vary - golf, veřejná sportoviště, bowling, squash
Rybolov: řeka Ohře, místní rybníky do 20 Km, vodní nádrž Přísečnice
Informace: úschovna kol/lyží, PC/internet v objektu, vybavená kuchňyka na pokoji/v objektu (lednice, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice), koupání - 1km, lyžování - 0,5km
Fotografie:

Ubytování:

Osoba na lůžku / bez stravy
1 x 2 l.

Ceny:

DatumTyp sluľbyLůľkaNociCena

Legenda: Lůľka: počet lůľek + počet přistýlek (min. lůľek)
Noci: minimální počet nocí
Cena - cena za den