Petr Bouda Adventures

Tylova 2071

436 01 Litvínov

Czech Republic


Kontakty

+420 775 554 535

Info@petrbouda.cz

zpět na seznam

CZ2500

Název: CZ2500
Typ ubytování­: chata
Země: Česká republika
Obec: Merklín
Region: Krušné hory
Popis chaty: Chata stojí na vlastním pozemk

Poptat - CZ2500

Název: CZ2500
Typ ubytování­: chata
Země: Česká republika
Obec: Merklín
Region: Krušné hory
Popis chaty: Chata stojí na vlastním pozemku, zcela na okraji malé vesničky Lípa v Krušných horách, poblíž lázeňského města Jáchymov. Jde o klidnou osadu, jejíž poloha je velmi atraktivní právě díky Krušným horám (kvalitní centra zimních sportů, turistika, cykloturistika) a také blízkosti lázeňských měst jako je Jáchymov, či Karlovy Vary. Jde o klasickou zděnou chatu, která je postavená ve svahu na vlastním oploceném pozemku. Místo je obklopeno lesy, což umocňuje klidnou a pohodovou atmosféru. Velkou část přízemí zaujímá obývací pokoj (sedací souprava, stůl, židle, TV + SAT, radiomagnetofon, krbová kamna) za nímž je menší kuchyně. Z chodbičky za zádveřím (věšák, lavice, zrcadlo) je přístupné sociální zařízení (WC v rámci koupelny - malá koupelna celá upravena jako sprchový kout s umyvadlem, T+S, žebřinový radiátor). Přímo z obývacího pokoje vedou schůdky do podkroví, kde se nachází pokoj (obložen dřevem, lůžka, skříňka, stolek), který je průchozí do ložnice (lůžka, rozkládací gauč jako přistýlka, skříňka, křeslo). Přední část zahrady je okrasně osázena, v zadní části, ve travnatém svahu se nachází posezení s ohništěm a roštem. Parné letní dny zpříjemní nadzemní kruhový bazén. Při zakoupení pobytu na dva a více týdnů, sleva 500 Kč z každého týdne pobytu (i z prvního).
Stravování­: vlastní vybavená kuchyňka - menší kuchyňská linka, plynový sporák s troubou, mikrovlná trouba, lednice, rychlovarná konvice
Koupání­: kruhový bazén (3,6 m, hl. 70 cm), kamenný bazén v obci (jen 3 x 5 m, pro děti) 300 m, Merklín - letní koupaliště (3 km), Velký rybník (9 km), krytý bazén Karlovy Vary, termál (20 km)
Lyľování­: Merklín - sjezdovka s vlekem, umělé zasněžení, cca 500 m (3 km), vleky Mariánská (3 km), Jáchymov (6 km), středisko Boží Dar (12 km), velké středisko Klínovec (17 km)
Nadmořská výąka: 600
Příjezdové podmínky: v zimě doporučeny sněhové řetězy
Telefoní signál: bez problémů
Rekreační­ poplatek: 4 Kč
Parkovací­ poplatek: 0 Kč
Kauce: 0 Kč
Energie: El. energie a plyn se hradí na místě dle skutečné spotřeby
Zpusob vytápění­: plynové topení, krbová kamna,
Sport: Merklín - tenisový kurt, veškeré vyžití v Karlových Varech
Rybolov: Velký rybník, řeka Ohře, soukr. rybník Kfely (9 km)
Informace: úschovna kol/lyží, PC/internet v objektu, bazen v objektu (venkovní), koupání - 0,3km, lyžování - 3km, majitel přebývá v objektu
Fotografie:

Ubytování:

Celý objekt / bez stravy
pokoj (1x 2 l., 1x 1 l.), ložnice (1x 2 l., 1x 2 l. - rozkládací gauč)

Ceny:

DatumTyp sluľbyLůľkaNociCena

Legenda: Lůľka: počet lůľek + počet přistýlek (min. lůľek)
Noci: minimální počet nocí
Cena - cena za den